Skip to main content
Hľadať

Druhy väzieb dokumentov

Druhy väzieb dokumentov

lepenie do bloku

LEPENIE DO BLOKU

Lepenie do bloku je technika viazania, pri ktorej sa jednotlivé listy papiera lepia pozdĺž jednej hrany, zvyčajne hornej alebo ľavej, aby vytvorili zošit alebo blok. Táto metóda je často využívaná pri výrobe poznámkových blokov, diárov alebo pracovných zápisníkov.

spinková väzba V1

SPINKOVÁ VÄZBA - V1 VÄZBA

Spinková väzba V1 je vhodná pre dokumenty ako tlač firemných katalógov, brožúr, produktových prospektov. Je vhodná pre katalógy a brožúry s počtom strán od 8 do 60. Dokument je spojený dvoma kovovými spinkami.

lepená väzba V2

LEPENÁ VÄZBA - V2 VÄZBA (PAPERBACK)

V2 lepená väzba je populárny spôsob väzby používaný najmä pre knihy, časopisy, katalógy a ďalšie tlačené materiály. Táto technika zahŕňa lepenie stránok k chrbtici pomocou špeciálneho lepidla, čím vzniká pevná a flexibilná väzba. Nazývaná tiež paperback, je vhodná na knihy, učebnice, katalógy.

V8 tvrdá väzba

TVRDÁ VÄZBA - V8 VÄZBA

V8 tvrdá väzba je prémiový spôsob väzby používaný pre tlač knihy, ktoré vyžadujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Táto technika zahŕňa spojenie stránok pomocou šitia a následné pripojenie k pevnej kartónovej obálke, ktorá je pokrytá textilom, kožou alebo iným odolným materiálom. Tvrdá väzba V8 je preferovaná pre publikácie, ktoré sú určené na dlhodobé používanie, ako sú akademické knihy, zbierky, monografie a iné hodnotné tlačené materiály.

HREBEŇOVÁ VÄZBA PLASTOVÁ

HREBEŇOVÁ VÄZBA PLASTOVÁ

Plastová hrebeňová väzba je obľúbený spôsob väzby dokumentov, ktorý ponúka flexibilitu a praktickosť. Tento typ väzby používa plastový hrebeň, ktorý sa preťahuje cez dierky vyrazené pozdĺž okraja strán. Hrebeňová väzba umožňuje jednoduché otváranie dokumentu a umožňuje pridávať alebo odstraňovať strany bez poškodenia zvyšku väzby. Plastová hrebeňová väzba je ideálna pre prezentácie, správy, návody, kalendáre a ďalšie materiály, ktoré potrebujú často meniť alebo aktualizovať obsah. Je to cenovo efektívne riešenie, ktoré poskytuje profesionálny vzhľad a umožňuje dokumenty ležať naplocho, čo uľahčuje ich čítanie a kopírovanie.

špirálová väzba

ŠPIRÁLOVÁ VÄZBA KOVOVÁ

Špirálová kovová väzba je robustný a praktický spôsob väzby dokumentov, ktorý používa kovovú špirálu prechádzajúcu cez dierky vyrazené pozdĺž okraja strán. Tento typ väzby poskytuje vynikajúcu flexibilitu a umožňuje úplné otváranie dokumentu až o 360 stupňov, čo je ideálne pre materiály, ktoré potrebujú ležať naplocho alebo sa často používajú. Kovová špirálová väzba je ideálna pre dokumenty ako sú technické manuály, správy, kalendáre, školské projekty a prezentácie.

Tlač dokumentov u nás prináša mnohé benefity

Doprava ZADARMO

Kontaktujte nás pre možnosti bezplatnej dopravy. Pre dlhodobých zákazníkov poskytujeme dopravu zadarmo.

Špičková kvalita tlače

Vysokokvalitná ofsetová tlač alebo špičková digitálna tlač pre nižšie náklady. S nami dosiahnete tie najlepšie tlačové výsledky.

Spoľahlivá garancia vašej  spokojnosti

V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme opravené tlačoviny.

Promptná tlač a finalizácia vašich dokumentov

K vašej zákazke pristupujeme s maximálnou starostlivosťou nielen v oblasti dosiahnutia tej najvyššej kvality ale aj najnižšej možnej doby dodania. Sme promptní bez zbytočných zdržaní.

Skúšobný nátlačok

Potrebujete si byť istý konečným výsledkom? Poskytneme vám skúšobný nátlačok, kde viete skontrolovať všetky dôležité parametre tlače.

Grafické práce

Poskytujeme vám komplexné služby grafického štúdia. Či už pripravujete náročné tlačové dáta alebo si prajete skontrolovať finálne podklady. Sme tu pre vás.

Komplexné knihárske služby InHouse

Disponujeme skúseným tímom odborníkov v rámci knihárskych a dokončovacích prác. U nás získate konečný vysokokvalitný produkt.

Naša odbornosť a dlhoročné skúsenosti

V polygrafickom priemysle pôsobíme viac než dve desaťročia. Hovoria za nás spokojné dlhoročné spolupráce, vysoká lojalita našich kolegov a dosiahnuté polygrafické výzvy, ktoré sme s odbornosťou zvládli.

Postup zadania tlače

Máte pripravené tlačové dáta?

1

Zaslanie podkladov
na tlač

2

Kontrola podkladov a odsúhlasenie

3

Kontrolný test natláčok – ak je vyžiadaný

4

Tlač
dokumentov

5

Dodanie
dokumentov

Potrebujete pripraviť tlačové dáta?

1

Prijatie vašej
požiadavky

2

Spracovanie grafických podkladov naším grafikom

3

Vaša kontrola podkladov a odsúhlasenie

4

Tlač
dokumentov

5

Dodanie
dokumentov