Skip to main content
tlač katalógov

Reklamné tlačoviny

 • Potrebujete tlačiť plagáty, letáky, vizitky, či iné tlačoviny?

 • Ponúkame vysokokvalitnú tlač a spoľahlivosť.

 • Dodáme vám reklamné tlačoviny, ktoré vás budú reprezentovať.

Reklamné tlačoviny sú stále IN. Reklama je srdcom každej úspešnej spoločnosti. Naša tlačiareň je vaším spoľahlivým partnerom v oblasti reklamy. Ponúkame širokú škálu reklamných tlačovín, ktoré vám pomôžu vytvoriť trvalý dojem a zvýšiť povedomie o vašej značke.

CENOVÁ KALKULÁCIA
Vyplňte formulár a cenovú kalkuláciu vám zašleme na email.

  V prípade potreby nás kontaktuje na
  +421 918 344 177
  + 421 911 623 516
  alebo na
  studio@smart-print.sk

  Popis

  Tlač letákov, plagátov, vizitiek aj v malých nákladoch

  Využite pokročilé možnosti tlače a vytvorte unikátne propagačné materiály, ktoré Vám pomôžu vyniknúť! Reklamné tlačoviny sú stále veľmi obľúbenou a efektívnou formou reklamy, pretože aj napriek nízkym nákladom dokážu priniesť ohromujúce výsledky.

  • vyberte si z rôznych formátov
  • na Vaše nápady máme nachystané množstvo druhov papiera (lesklá/matná krieda 130-350 g alebo ofset 90-250 g)
  • rôzne vzory v rámci 1 objednávky
  • potlač 4/0 alebo 4/4
  • lakovanie/fóliovanie (krieda od 170 g) – UV lak; fólia (lesklá, matná, soft touch); fólia (matná, soft touch) + UV lak parciálny

  Reklamné tlačoviny tlačíme na jedno- aj obojstranný ofsetový papier (od 90 do 300 g) alebo kriedový (matná alebo lesklá) od 130 do 350 g. Vychutnajte si množstvo formátov a pôsobivú kvalitu tlače. Radi splníme Vaše individuálne požiadavky.

  • tlač letákov
  • tlač plagátov
  • tlač bannerov
  • tlač polepov
  • tlač prospektov
  • veľkoplošnú tlač
  • tlač samolepiek

  Reklamné tlačoviny sú stále dôležitým nástrojom v reklame a podnikaní. Ich fyzická prítomnosť, možnosť cieľovej segmentácie a personalizácie, dlhodobý účinok a komplementárny charakter s inými marketingovými nástrojmi ich robia nenahraditeľnými pri budovaní značky a získavaní zákazníkov.

  Reklamné tlačoviny a výhody ich použitia

  Jednou z hlavných výhod reklamných tlačovín je ich fyzická prítomnosť. Keď vaši potenciálni zákazníci dostanú do rúk tlačené materiály, majú možnosť si ich prehliadnuť, prečítať a zapamätať si informácie o vašej značke alebo ponuke. Fyzický dotyk a zrakový dojem tlačovín môže vytvoriť silnejší a trvalejší dojem ako digitálna reklama. Reklamné tlačoviny vás dokážu zaujať a prilákať zákazníkov vo vytvorenom tvaru a dizajne, čo je výhodou oproti konkurenčnej online reklame.
  tlač katalógov
  tlač trhacích blokov

  Reklamná tlač: komplementárny marketingový nástroj

  Reklamná tlač je tiež vynikajúcim doplnkom k iným formám marketingu, ako je digitálna reklama, sociálne média alebo televízna reklama. Integrovanie reklamných tlačovín do svojej reklamnej stratégie umožní dosiahnutie širšieho publiku a posilnenie účinnosti vašej kampane. Koherentný a jednotný dizajn a posolstvo medzi rôznymi marketingovými kanálmi vytvárajú silnejšiu a prepojenú značkovú skúsenosť pre zákazníkov.

  Cieľová segmentácia a personalizácia

  Reklamné tlačoviny umožňujú cieľovú segmentáciu a personalizáciu, čo znamená, že môžete svoju reklamu prispôsobiť konkrétnej cieľovej skupine. Napríklad, ak sa zameriavate na mladších zákazníkov, môžete vytvoriť moderný a atraktívny dizajn letákov, ktorý ich osloví. S pomocou tlačiarne môžete vytvoriť tlačoviny, ktoré sú prispôsobené potrebám a preferenciám vášho cieľového trhu, čím zvyšujete pravdepodobnosť ich zapamätania a následného konania, či už ide o tlač reklamných letákov, tlač vizitiek, alebo napríklad tlač poukážok.

  tlač letákov
  tlač vizitiek

  Možnosť dlhodobého pôsobenia a zapamätateľnosti

  Reklamné tlačoviny majú výhodu v tom, že môžu dlhodobo pôsobiť na svojich príjemcov. Letáky alebo brožúry môžu byť uložené a prečítané neskôr, plagáty môžu visieť na viditeľných miestach a pripomínať vašu značku a vizitky môžu byť uložené v peňaženke a pristupovať k nim v prípade potreby. Vďaka dlhšiemu časovému účinku sa reklamné tlačoviny stávajú zapamätateľnými a umožňujú zákazníkom nadviazať kontakt s vašou značkou, keď je to pre nich najvhodnejšie.

  Čo potrebujete vedieť o tomto produkte?

  Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

   V prípade potreby nás kontaktuje na
   +421 918 344 177
   + 421 911 623 516
   alebo na
   studio@smart-print.sk