Skip to main content
Hľadať

Moderné vizitky

 • Moderné vizitky

  • výroba moderných vizitiek, ktoré vás reprezentujú na úrovni
 • Tlač moderných vizitiek

  • tlač moderných vizitiek, podľa vášho zadania
 • Metalická razba na vizitkách

  • metalická razba GOLD, SILVER, ROSEGOLD
 • Vizitky s embossom

  • emboss a slepotlač na vizitkách – odlíšte sa dotykom
 • Tlač vizitiek s výsekom

  • rôzne tvary vizitiek na požiadanie, nebojte sa byť kreatívny
 • Výroba vizitiek s UV lakom

  • moderné vizitky s jedinečným nádychom
CENOVÁ KALKULÁCIA
Vyplňte formulár a cenovú kalkuláciu vám zašleme na email.

  V prípade potreby nás kontaktuje na
  +421 918 344 177
  + 421 911 623 516
  alebo na
  studio@smart-print.sk

  Moderné vizitky

  luxusne vizitky

  Moderné Vizitky

  V dnešnej digitálnej ére sa môže zdať, že tradičné vizitky stratili svoj význam. Avšak, my sme presvedčení, že moderné vizitky sa transformovali a prispôsobili potrebám súčasného trhu, čím sa stali nevyhnutným nástrojom pre budovanie profesionálneho imidžu a osobného brandingu. Aké sú aktuálne trendy a inovácie v dizajne vizitiek, ktoré vám ponúkame, aby ste vynikli?

  1. Minimalistický Dizajn

  Jedným z najpopulárnejších trendov, ktorý ponúkame, je minimalistický dizajn. Jednoduché, čisté línie a dostatok bieleho priestoru vytvárajú elegantný a profesionálny vzhľad. Tento prístup zdôrazňuje podstatné informácie a robí vizitku prehľadnou a ľahko čitateľnou.

  2. Použitie Kvalitných Materiálov

  Ponúkame vizitky vyrobené z nezvyčajných a luxusných materiálov ako kov, drevo, alebo plast. Tieto materiály nielenže vyzerajú exkluzívne, ale aj zvyšujú trvácnosť vizitiek. Taktiež preferujeme ekologické materiály, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

  3. Inovácie v Tlači

  V oblasti tlače prinášame nové technológie, ktoré umožňujú vytvárať vizitky s holografickými efektmi, UV lakovaním, alebo reliéfnym písmom. Tieto techniky pridávajú vizitkám hĺbku a vizuálnu zaujímavosť, čo zaručuje, že vaša vizitka bude nezabudnuteľná.

  4. Interaktívne Prvky

  S rozvojom technológií do popredia dostávame aj interaktívne prvky, ako QR kódy, NFC čipy a AR (rozšírená realita). QR kód môže odkazovať na vašu webovú stránku, portfólio alebo sociálne siete, čím uľahčuje prístup k dodatočným informáciám a posilňuje vašu online prítomnosť.

  5. Personalizácia a Unikátny Dizajn

  Individuálny prístup je kľúčom k vytvoreniu nezabudnuteľnej vizitky. Ponúkame personalizované vizitky, ktoré odrážajú vašu osobnosť a štýl vašej značky. Kreatívne tvary, unikátne farebné kombinácie a originálne grafické prvky robia z každej vizitky malý umelecký diel.

  6. Multifunkčné Vizitky

  Súčasným trendom sú aj multifunkčné vizitky, ktoré okrem svojej základnej funkcie slúžia aj ako mini kalendár, stojan na mobil, otvárač na fľaše alebo dokonca USB kľúč. Tieto praktické doplnky pridávajú vizitkám pridanú hodnotu a zvyšujú ich využiteľnosť.

  luxusne vizitky
  atypicka vizitka

  Pre Koho Sú Vhodné Moderné Vizitky?

  Moderné vizitky sú univerzálnym nástrojom, ktorý môže byť prínosný pre rôzne skupiny ľudí a profesie. V dnešnej dobe, keď je konkurencia na trhu vysoká, je dôležité, aby ste vynikli a zanechali nezabudnuteľný dojem. Tu je prehľad, pre koho sú moderné vizitky obzvlášť vhodné:

  1. Podnikatelia a Majitelia Malých Firiem

  Podnikatelia a majitelia malých firiem potrebujú efektívny spôsob, ako predstaviť svoju firmu a nadviazať kontakty. Moderné vizitky im umožňujú prezentovať svoju značku profesionálnym a inovatívnym spôsobom, čím získajú konkurenčnú výhodu.

  2. Kreatívni Profesionáli

  Grafickí dizajnéri, fotografi, umelci a iní kreatívni profesionáli môžu využiť moderné vizitky na demonštráciu svojho talentu a štýlu. Unikátne dizajny, kvalitné materiály a interaktívne prvky im umožňujú ukázať svoju kreativitu už pri prvom kontakte.

  3. Marketingoví a Obchodní Špecialisti

  Tí, ktorí pracujú v oblasti marketingu a obchodu, potrebujú vizitky, ktoré zaujmú a zanechajú silný dojem. Moderné vizitky s QR kódmi a ďalšími interaktívnymi prvkami im umožňujú rýchlo a efektívne prepojiť sa s potenciálnymi klientmi a partnermi.

  4. Konzultanti a Poradcovia

  Konzultanti a poradcovia sa často stretávajú s klientmi z rôznych odvetví. Moderné vizitky im pomáhajú prezentovať sa ako profesionáli, ktorí držia krok s najnovšími trendmi a technológiami. Kvalitné a esteticky príťažlivé vizitky môžu posilniť ich dôveryhodnosť a autoritu.

  5. Freelanceri

  Freelanceri, ktorí pracujú na voľnej nohe, potrebujú efektívny spôsob, ako sa odlíšiť od konkurencie. Personalizované a inovatívne vizitky im umožňujú predstaviť svoje služby a schopnosti jedinečným spôsobom, čo im môže pomôcť získať viac klientov.

  6. Startupy

  Startupy a nové podniky potrebujú každú príležitosť, aby sa dostali do povedomia. Moderné vizitky im umožňujú prezentovať sa ako dynamické a moderné spoločnosti, ktoré sú pripravené priniesť nové a inovatívne riešenia.

  7. Podujatia a Networking

  Účastníci konferencií, výstav a networkingových podujatí môžu využiť moderné vizitky na efektívne nadväzovanie kontaktov. Vzhľadom na množstvo ľudí, s ktorými sa stretnú, je dôležité, aby ich vizitka bola jedinečná a ľahko zapamätateľná.

  atypicka vizitka
  atypicka vizitka

  200

  priemerný náklad tlače vizitiek

  MOŽNOSTI ZUŠĽACHTENIA VIZITIEK

  metalická tlač

  Metalická tlač

  Metalická razba je špeciálna technika v tlači, ktorá umožňuje aplikáciu lesklého kovového efektu na tlačené materiály. Tento proces vytvára atraktívny a luxusný vzhľad, ktorý pritiahne pozornosť a dodáva produktom exkluzívny charakter. Metalická razba sa často využíva na zdôraznenie log, tituliek alebo grafických prvkov na obaloch, vizitkách, pozvánkach a iných špeciálnych tlačených materiáloch. Táto technika pridáva hlboký lesk a kontrast k tlači, čo robí text a grafiku výraznejšími a vizuálne zaujímavejšími.

  emboss slepotlač

  Emboss, deboss, slepotlač

  Slepotlač, emboss alebo deboss dodáva tlačovinám plasticitu a nový rozmer. Používa sa na zvýraznenie dôležitých častí dokumentov a dodáva tlačovinám jedinečný look. Embossing a slepotlač sú špeciálne techniky v grafickom dizajne, ktoré pridávajú textúru a dimenziu tlačeným materiálom. Pri embosingu sa pomocou špeciálnych nástrojov a tlakového procesu vytvára zvýšený reliéfny obrazec alebo text na povrchu papiera.

  UV Lakovanie

  Laminácia

  Laminácia je proces, pri ktorom sa na povrch materiálu aplikuje tenká vrstva plastu s cieľom zabezpečiť ochranu a zvýšiť trvanlivosť. Tento postup sa najčastejšie využíva pri tlačených materiáloch, ako sú brožúry, vizitky, obaly alebo nálepky. Laminácia nie len chráni materiál pred poškodením, ako sú záberné odtlačky, vlhkosť a opotrebovanie, ale tiež zlepšuje estetický vzhľad, dodáva materiálu matný alebo lesklý povrch a zvyšuje jeho odolnosť voči poškriabaniu.

  uv lakovanie

  Parciálny lak, UV lak

  Parciálny lak a UV lakovanie sa používa na zaujímavé zvýraznenie niektorých častí tlačovín, ako napríklad názvy, dôležité heslá, logá alebo obrázky. UV lak poskytuje vysokú odolnosť voči poškriabaniu a opotrebovaniu, čo je ideálne pre povrchy vystavené intenzívnemu používaniu. Parciálny lak sa aplikuje len na vybrané časti povrchu, čím sa vytvárajú atraktívne vizuálne efekty, ktoré zvyšujú estetickú hodnotu tlačovín

  výsek papiera

  Výsek papiera

  Výsek papiera je proces, pri ktorom sa pomocou špeciálnych nožov alebo foriem vyreže papier alebo kartón do požadovaného tvaru. Tento postup sa často využíva v  na výrobu rôznych produktov, ako sú vizitky, obaly, etikety, pohľadnice a reklamné materiály. Výsek umožňuje vytvoriť zložité a presné tvary, ktoré by inak nebolo možné dosiahnuť tradičnými metódami strihania. Vďaka výseku sa zvyšuje estetická hodnota a funkčnosť finálneho produktu.

  tlač bielou

  Tlač bielou

  Tlač bielou je špeciálny druh tlače, ktorý umožňuje aplikáciu bielej farby na tmavé alebo farebné podklady. Tento proces je nevyhnutný pre vytvorenie kontrastných a výrazných grafických prvkov na materiáloch, kde by inak bolo obtiažne alebo nemožné dosiahnuť požadovaný efekt. Biela tlač je obzvlášť užitočná pri tlači na transparentné materiály, kde je potrebné zabezpečiť výrazné a čitateľné obrazy alebo texty.

  VYNIKAJÚCE
  11 recenzií na
  Natália Rybárová
  Natália Rybárová
  2024-03-22
  Pomohli nam s tlacou fotografii, ktore boli vytlacene v super kvalite, pohodlne sme zaparkovali, personal bol velmi mily a ustretovy. Urcite odporucam vyuzit sluzby tejto tlaciarne. Dakujeme
  Tomas Kovary
  Tomas Kovary
  2024-02-03
  Profesionalny pristup 👍🏻
  Peter Hanulik
  Peter Hanulik
  2024-02-01
  viac krat som vyuzil sluzby tejto firmy a bol som skutocne velmi spokojny, boli promtni, rychli, vedeli sa prisposobit nasim poziadavkam a aj cena prijemna a ku vsetkemu nedaleko centra z vynikajucim parkovanim
  Ferenc Török
  Ferenc Török
  2024-02-01
  Propagačný materiál na výstavu som potreboval prevziať v nedeľu pred cestou do Prahy. V SmartPrinte s tým nemali problém.Ďakujem👍
  Bronislava Svrckova
  Bronislava Svrckova
  2024-01-31
  Keď tlačiť knižku tak určite tu! Skvelý servis! Ďakujem.
  František Axamit
  František Axamit
  2024-01-30
  Služby na vysokej úrovni, kvalitná a rýchla tlač, ďakujem!
  Martina Hodurova
  Martina Hodurova
  2024-01-27
  Maximalna spokojnost. Kvalitná práca a výborná komunikácia, ďakujem 😊
  Ivan Chmelar
  Ivan Chmelar
  2024-01-23
  V tomto biznise sa pohybujem už viac ako dve desaťročia a dokážem maximálne oceniť kvalitu a seriózny prístup. SmartPrint má preto u mňa za 5! :)
  Dusan Piskora
  Dusan Piskora
  2024-01-23
  Skvely pristup a kvalita vyhotovenia. Vrelo odporucam.

  Prečo my

  Sme tu pre vás

  • Maximálna ústretovosť voči vaším požiadavkám
  • Dlhoročné skúsenosti v polygrafickom priemysle
  • Najvyššia možná kvalita
  • Profesionalita a spolupráca na úrovni
  • Grafické služby
  • Kompletné in house tlačiarenské služby

  Expresná tlač

  POTREBUJETE POMÔCŤ S TLAČOU?

  Expresne vám vytlačíme vaše dokumenty.
  Denne od 8 do 16 hod.
  Tlač aj na počkanie.
  Kontaktujte nás a overte si stav kapacít.

  Rentabilita tlače

  • Vždy sa snažíme o maximálne zníženie tlačových nákladov.
  • Navrhujeme vám optimálne riešenie tlače so zreteľom na rentabilitu použitých technológií.
  • Bez kompromitácie kvality.

  Čo potrebujete vedieť o tomto produkte?

  Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

   V prípade potreby nás kontaktuje na
   +421 918 344 177
   + 421 911 623 516
   alebo na
   studio@smart-print.sk

   Tlač dokumentov u nás prináša mnohé benefity

   Doprava ZADARMO

   Kontaktujte nás pre možnosti bezplatnej dopravy. Pre dlhodobých zákazníkov poskytujeme dopravu zadarmo.

   Špičková kvalita tlače

   Vysokokvalitná ofsetová tlač alebo špičková digitálna tlač pre nižšie náklady. S nami dosiahnete tie najlepšie tlačové výsledky.

   Spoľahlivá garancia vašej  spokojnosti

   V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme opravené tlačoviny.

   Promptná tlač a finalizácia vašich dokumentov

   K vašej zákazke pristupujeme s maximálnou starostlivosťou nielen v oblasti dosiahnutia tej najvyššej kvality ale aj najnižšej možnej doby dodania. Sme promptní bez zbytočných zdržaní.

   Skúšobný nátlačok

   Potrebujete si byť istý konečným výsledkom? Poskytneme vám skúšobný nátlačok, kde viete skontrolovať všetky dôležité parametre tlače.

   Grafické práce

   Poskytujeme vám komplexné služby grafického štúdia. Či už pripravujete náročné tlačové dáta alebo si prajete skontrolovať finálne podklady. Sme tu pre vás.

   Komplexné knihárske služby InHouse

   Disponujeme skúseným tímom odborníkov v rámci knihárskych a dokončovacích prác. U nás získate konečný vysokokvalitný produkt.

   Naša odbornosť a dlhoročné skúsenosti

   V polygrafickom priemysle pôsobíme viac než dve desaťročia. Hovoria za nás spokojné dlhoročné spolupráce, vysoká lojalita našich kolegov a dosiahnuté polygrafické výzvy, ktoré sme s odbornosťou zvládli.

   Postup zadania tlače

   Máte pripravené tlačové dáta?

   1

   Zaslanie podkladov
   na tlač

   2

   Kontrola podkladov a odsúhlasenie

   3

   Kontrolný test natláčok – ak je vyžiadaný

   4

   Tlač
   dokumentov

   5

   Dodanie
   dokumentov

   Potrebujete pripraviť tlačové dáta?

   1

   Prijatie vašej
   požiadavky

   2

   Spracovanie grafických podkladov naším grafikom

   3

   Vaša kontrola podkladov a odsúhlasenie

   4

   Tlač
   dokumentov

   5

   Dodanie
   dokumentov