Skip to main content

Grafické štúdio, grafické práce

Ponúkame Vám

Sme tímom profesionálnych a kreatívnych grafikov, ktorí sa s radosťou postarajú o váš grafický návrh pre akýkoľvek typ tlačoviny, indoor alebo outdoor reklamu, webový banner, obal alebo kompletnú firemnú identitu. Spolupracujeme s množstvom firiem od malých podnikov až po nadnárodné korporácie, ktorým poskytujeme kompletný grafický a tlačový servis.

Zverte grafický dizajn vašich produktov alebo služieb do rúk odborníkov, ktorí vám ušetria veľa času, starostí a v konečnom dôsledku aj peňazí.

CENOVÁ KALKULÁCIA
Vyplňte formulár a cenovú kalkuláciu vám zašleme na email.

  V prípade potreby nás kontaktuje na
  +421 918 344 177
  + 421 911 623 516
  alebo na
  studio@smart-print.sk

  Grafické štúdio, grafické práce

  grafika, grafické práce, grafické štúdio Bratislava

  Grafika je neoddeliteľnou súčasťou tlačiarne a zohráva dôležitú úlohu pri vytváraní dokonalých tlačových materiálov. V našej tlačiarni si uvedomujeme význam grafiky a venujeme jej osobitnú pozornosť, aby sme dosiahli vysokú kvalitu a profesionálny výsledok. Ako grafika ovplyvňuje tlač, a prečo je pre nás dôležitá?

  Grafika je umelecký a kreatívny proces, ktorý zahŕňa vizuálne prvky, ako sú farby, tvary, texty a obrázky. Je to prostriedok, prostredníctvom ktorého môžeme komunikovať a vyjadriť svoje myšlienky, nápady a emócie. V tlačiarenskom priemysle je grafika kľúčovým prvkom, ktorý sa podieľa na vytváraní esteticky príťažlivých a profesionálnych tlačových materiálov.

  Dôležitosť grafiky pri tlači

  Správna grafika je kľúčová pre dosiahnutie kvalitného tlačového výsledku. Grafika ovplyvňuje vzhľad, prehľadnosť a estetickú hodnotu tlačových materiálov. Pomáha nám vybrať správne farby, typografiu a rozloženie textu a obrázkov. Profesionálna grafika zaujme pozornosť a pomáha správne komunikovať s cieľovou skupinou.

  Grafické služby a tlačové projekty

  Grafický dizajnér v grafickom štúdiu hrá kľúčovú úlohu pri vytváraní návrhu a rozmiestnení textu, obrázkov a grafiky na tlačovom materiáli. Ich kreativita a technické znalosti zabezpečujú, že tlačový materiál je vizuálne atraktívny a zrozumiteľný.

  V našej tlačiarni je dôležitá spolupráca medzi grafikmi a tlačiarňou. Komunikácia a porozumenie medzi oboma stranami zaručuje, že grafický dizajn je prevediteľný na tlačový materiál. Tlačiareň musí mať pochopenie pre grafické prvky a technické požiadavky, aby mohla dosiahnuť presný a kvalitný výsledok, pre našich klientov poskytujeme špičkové grafické služby.

  Využitie moderných grafických nástrojov a technológii

  V súčasnej dobe máme k dispozícii širokú škálu moderných grafických nástrojov a technológii, ktoré nám umožňujú vytvárať vysoko kvalitné tlačové materiály. V našej tlačiarni využívame najmodernejšie softvérové aplikácie a tlačiarenské technológie, aby sme dosiahli precízne a špičkové výsledky.

  Individualizované grafické riešenia

  V našej tlačiarni sa venujeme individuálnym potrebám a požiadavkám našich zákazníkov. Spolupracujeme s nimi, aby sme porozumeli ich víziám a cieľom. Následne vytvárame grafické riešenia, ktoré presne vyhovujú ich požiadavkám a podporujú ich značku a identitu.

  Grafika je neoddeliteľnou súčasťou našej tlačiarne. Sme hrdí na našu schopnosť vytvárať vizuálne atraktívne a profesionálne materiály pomocou kreatívnej grafiky. Ak hľadáte tlačiareň, ktorá venuje pozornosť detailom a kvalite grafiky, neváhajte nás kontaktovať. Budeme radi, ak vám pomôžeme premeniť vaše nápady na skutočnosť prostredníctvom vynikajúcich tlačových materiálov.

  Referencie

  referencie

  Spolupráca na úrovni. Od prvého kontaktu až po vyzdvihnutie nákladu, sme vedeli, že sa môžme spoľahnúť. Určite využijeme tieto služby aj nabudúce.

  referencie

  Dlhodobo s Vami spolupracujeme na rôznych projektoch a sme radi, že máme vo vás stabilného a spoľahlivého partnera.

  referencie

  Tlačoviny prídu vždy starostlivo zabalené. Výroba a dodanie je zakaždým promptné. A naše kalendáre sú vždy v špičkovej kvalite. Nikdy nás ani nenapadla iná tlačiareň.

  VYNIKAJÚCE
  11 recenzií na
  Natália Rybárová
  Natália Rybárová
  2024-03-22
  Pomohli nam s tlacou fotografii, ktore boli vytlacene v super kvalite, pohodlne sme zaparkovali, personal bol velmi mily a ustretovy. Urcite odporucam vyuzit sluzby tejto tlaciarne. Dakujeme
  Tomas Kovary
  Tomas Kovary
  2024-02-03
  Profesionalny pristup 👍🏻
  Peter Hanulik
  Peter Hanulik
  2024-02-01
  viac krat som vyuzil sluzby tejto firmy a bol som skutocne velmi spokojny, boli promtni, rychli, vedeli sa prisposobit nasim poziadavkam a aj cena prijemna a ku vsetkemu nedaleko centra z vynikajucim parkovanim
  Ferenc Török
  Ferenc Török
  2024-02-01
  Propagačný materiál na výstavu som potreboval prevziať v nedeľu pred cestou do Prahy. V SmartPrinte s tým nemali problém.Ďakujem👍
  Bronislava Svrckova
  Bronislava Svrckova
  2024-01-31
  Keď tlačiť knižku tak určite tu! Skvelý servis! Ďakujem.
  František Axamit
  František Axamit
  2024-01-30
  Služby na vysokej úrovni, kvalitná a rýchla tlač, ďakujem!
  Martina Hodurova
  Martina Hodurova
  2024-01-27
  Maximalna spokojnost. Kvalitná práca a výborná komunikácia, ďakujem 😊
  Ivan Chmelar
  Ivan Chmelar
  2024-01-23
  V tomto biznise sa pohybujem už viac ako dve desaťročia a dokážem maximálne oceniť kvalitu a seriózny prístup. SmartPrint má preto u mňa za 5! :)
  Dusan Piskora
  Dusan Piskora
  2024-01-23
  Skvely pristup a kvalita vyhotovenia. Vrelo odporucam.

  5000

  grafických hodín

  Čo potrebujete vedieť o tomto produkte?

  Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

   V prípade potreby nás kontaktuje na
   +421 918 344 177
   + 421 911 623 516
   alebo na
   studio@smart-print.sk

   Tlač dokumentov u nás prináša mnohé benefity

   Doprava ZADARMO

   Kontaktujte nás pre možnosti bezplatnej dopravy. Pre dlhodobých zákazníkov poskytujeme dopravu zadarmo.

   Špičková kvalita tlače

   Vysokokvalitná ofsetová tlač alebo špičková digitálna tlač pre nižšie náklady. S nami dosiahnete tie najlepšie tlačové výsledky.

   Spoľahlivá garancia vašej  spokojnosti

   V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme opravené tlačoviny.

   Promptná tlač a finalizácia vašich dokumentov

   K vašej zákazke pristupujeme s maximálnou starostlivosťou nielen v oblasti dosiahnutia tej najvyššej kvality ale aj najnižšej možnej doby dodania. Sme promptní bez zbytočných zdržaní.

   Skúšobný nátlačok

   Potrebujete si byť istý konečným výsledkom? Poskytneme vám skúšobný nátlačok, kde viete skontrolovať všetky dôležité parametre tlače.

   Grafické práce

   Poskytujeme vám komplexné služby grafického štúdia. Či už pripravujete náročné tlačové dáta alebo si prajete skontrolovať finálne podklady. Sme tu pre vás.

   Komplexné knihárske služby InHouse

   Disponujeme skúseným tímom odborníkov v rámci knihárskych a dokončovacích prác. U nás získate konečný vysokokvalitný produkt.

   Naša odbornosť a dlhoročné skúsenosti

   V polygrafickom priemysle pôsobíme viac než dve desaťročia. Hovoria za nás spokojné dlhoročné spolupráce, vysoká lojalita našich kolegov a dosiahnuté polygrafické výzvy, ktoré sme s odbornosťou zvládli.

   Postup zadania tlače

   Máte pripravené tlačové dáta?

   1

   Zaslanie podkladov
   na tlač

   2

   Kontrola podkladov a odsúhlasenie

   3

   Kontrolný test natláčok – ak je vyžiadaný

   4

   Tlač
   dokumentov

   5

   Dodanie
   dokumentov

   Potrebujete pripraviť tlačové dáta?

   1

   Prijatie vašej
   požiadavky

   2

   Spracovanie grafických podkladov naším grafikom

   3

   Vaša kontrola podkladov a odsúhlasenie

   4

   Tlač
   dokumentov

   5

   Dodanie
   dokumentov