Skip to main content

Referencie

Kolegyňa mi Vás odporučila kontaktovať kvôli tlači našich firemných pohľadníc. Zákazka bola vytlačená rýchlo a dodaná načas podľa dohodnutého termínu.
Vždy, keď to bolo potrebné, ste ma kontaktovali a potvrdili ste si so mnou detaily mojej objednávky. Bol som spokojný s celým procesom.

Ľuboš

Už dlhé roky zadávam každú veľkoobjemovú zákazku práve sem. Môžem sa na nich absolútne spoľahnúť. Vždy dodajú top kvalitu tlačovín.

Iveta

Pracujem s nimi už pár rokov a to len z jedného dôvodu. Sú proste skvelí. Vždy mi vedia poradiť, informujú ma o rentabilnejších riešeniach tlače a výsledok je vždy prvotriedny. Spoluprácu s nimi môžem len odporučiť.

Alenka

Tlačoviny prídu vždy starostlivo zabalené. Výroba a dodanie je zakaždým promptné. A naše kalendáre sú vždy v špičkovej kvalite. Nikdy nás ani nenapadla iná tlačiareň.

Peter

Rozhodla som sa pre tlač brožúr v tejto tlačiarni a bola som prekvapená rýchlosťou dodania a kvalitou prevedenia. Veľmi pekné spracovanie a navyše mi poradili, aký náklad sa mi najviac oplatí.

Miriama

Snažil som sa nájsť tlačiareň, ktorá nám dodá na mieru robené foldre so špeciálnym výsekom. Narazil som na skutočných odborníkov, ktorým som dôveroval od prvého momentu. Určite ich budem kontaktovať s ďalšími produktami.

Štefan

Tlačiareň SmartPrint nám doporučila agentúra, ktorá pripravovala celú kampaň. Spolupráca bola perfektná. Presne takú sme si predstavovali-client friendly. Ďakujeme

LarisPrint s.r.o.

Od prvého kontaktu veľmi empatický prístup. Všetko klaplo podľa dohody. Veľká spokojnosť.

Milan