Skip to main content

Tlač menu, tlač jedálnych a nápojových lístkov

Tlač pre gastro a hotelierstvo

 • Potrebujete tlačiť reprezentatívne jedálne a nápojové lístky?

 • Potrpíte si na kvalitu tlačených materiálov na vašej prevádzke?

 • Túžite po menu kartách, ktoré vašich zákazníkov zaujmú na prvý pohľad?

Rozhodnite sa pre tlačoviny pre vašu gastroprevádzku v SmartPrint.
Tlačte Smart so SmartPrint.

CENOVÁ KALKULÁCIA
Vyplňte formulár a cenovú kalkuláciu vám zašleme na email.

  V prípade potreby nás kontaktuje na
  +421 918 344 177
  + 421 911 623 516
  alebo na
  studio@smart-print.sk

  Tlač pre gastro a hotelierstvo

  tlac jedalnych listkov

  Ponúkame Vám

  • Tlačové materiály pre reštaurácie a hotely
  • Jedálne a nápojové lístky: Tlačíme štýlové jedálne a nápojové lístky, ktoré sú dôležitou súčasťou celkového zážitku v reštauračných zariadeniach.
  • Vínne karty: Poskytujeme vám možnosť vytvoriť profesionálne vínne karty, ktoré dodajú vášmu podniku eleganciu.
  • Štýlové stojančeky na stôl s výrezom, vďaka ktorým môžete efektívne prezentovať vaše aktuálne ponuky alebo špeciálne akcie.
  • Ponúkame tlač rôznych marketingových materiálov, ako sú letáčiky, vizitky, katalógy a prezentačné foldre, ktoré vám pomôžu efektívne komunikovať s vašimi zákazníkmi.
  • Vytvárame kvalitné poznámkové bloky, ktoré môžete použiť ako pre prácu vo vášom hoteli alebo v reštaurácii.
  • Poskytujeme štýlové a praktické obaly na hotelové preukazy, ktoré ochránia elektronické karty a sú zároveň skvelým propagačným materiálom pre váš hotel.
  • Pomáhame vytvoriť originálne a osobité spomienkové pohľadnice, ktoré budú slúžiť ako výborný suvenír pre vašich hostí.
  • Vyrábame štýlové visačky na kľučky, ktoré môžete použiť pre identifikáciu izieb.
  • Venujeme veľkú pozornosť tlačovým aspektom a radi vám poskytneme rôzne možnosti na obohatenie vašich jedálnych a nápojových lístkov.
  • Máte možnosť zvoliť si jedálny lístok vo všetkých štandardných formátoch, či už sú orientované na šírku alebo výšku. Napríklad:
   • A6 (105 x 148 mm)
   • A5 (148 x 210 mm)
   • A4 (210 x 297 mm)
   • A3 (297 x 420 mm)
   • A3+ (308 x 440 mm)

  Tlačové materiály sú neoddeliteľnou súčasťou gastro a hotelového priemyslu. Kvalitná tlač ponúka množstvo možností pre prezentáciu, propagáciu a komunikáciu v tomto odvetví. Hľadáte kvalitnú tlač menu a jedálnych lístkov? Obráťte sa na nás.

  Ak prevádzkujete reštauráciu, kaviareň, hotel alebo podnik v oblasti gastronómie a hotelierstva viete, že vizuálny dojem a kvalita tlačených materiálov hrajú kľúčovú úlohu pri prilákaní a udržiavaní zákazníkov. Nechajte nás pomôcť vám vytvoriť dojemný vizuálny zážitok pre vašich zákazníkov.

  Jedálny lístok, menu a nápojový lístok

  Jedálny lístok a nápojový lístok sú jedným z najdôležitejších tlačových produktov v gastro a hotelovom priemysle. Poskytujú hosťom prehľad o dostupných jedlách, nápojoch a ich cenách. Ponúkame tlač menu a jedálnych lístkov s atraktívnym dizajnom, kvalitnými fotografiami a prehľadným usporiadaním – prispievajú k profesionálnemu dojmu a lákajú hostí na objednávku.

  Tlačoviny pre hoteliérstvo a gastro

  Prezentácia vašej gastronomickej alebo hotelovej prevádzky vyžaduje aj rôzne propagačné materiály. Tlačoviny pre hoteliérstvo a gastro, ako napríklad tlačené letáky, plagáty, brožúry a katalógy umožňujú zaujať pozornosť a informovať potenciálnych hostí o vašich jedinečných ponukách, špeciálnych akciách alebo službách. Môžete ich distribuovať v okolí vášho podniku, v cestovných agentúrach alebo umiestniť na strategické miesta vo vašom objekte. Propagačné materiály vám umožňujú dosiahnuť širšiu cieľovú skupinu a prilákať nových hostí.

  Informačné materiály pre hostí

  Pri vytváraní dokonalého hostiteľského prostredia je dôležité poskytnúť hosťom všetky potrebné informácie. Tlačené informačné materiály, ako sú informačné brožúry, mapy okolia, programy podujatí a iné, umožňujú hosťom rýchly prístup k dôležitým informáciám o vašej prevádzke a okolí. Tieto materiály pomáhajú hosťom naplánovať a využiť ich pobyt naplno.

  Identifikačné a označovacie prvky

  Tlač je tiež dôležitá pre identifikáciu a označovanie v gastronomickej a hotelovej prevádzke. Vizuálna jednota a štýlové označenie stolov, miestností, izieb, jedálne a iných priestorov prispievajú k profesionálnemu a dobre organizovanému prostrediu. Tlačené označenia môžu obsahovať aj informácie o bezpečnosti, pravidlách a iné užitočné pokyny pre hostí.

  Dizajnové a dekoračné prvky

  Tlač sa tiež využíva na vytváranie dizajnových a dekoračných prvkov v gastro a hotelovom priemysle. Tlačené tapety, plagáty, obrázky alebo štýlové ozdoby prispievajú k vytvoreniu špeciálnej atmosféry prostredia a esteticky príjemnejšiemu zážitku pre hostí.

  Využitie tlače v gastro a hotelierstve je nenahraditeľným nástrojom pre vytvorenie dokonalého dojmu, efektívnu komunikáciu a propagáciu vašej gastronomickej alebo hotelovej prevádzky. Výroba jedálnych lístkov, propagačné materiály, informačné materiály pre hostí, identifikačné a označovacie prvky, ako aj dizajnové a dekoračné prvky sú len niektoré z tlačových produktov, ktoré môžete využiť na zvýšenie atraktivity a úspechu vášho podniku.

  Nezabudnite, že kvalita tlače, profesionálny dizajn a vhodná distribúcia tlačových produktov majú významný vplyv na ich účinnosť. Investujte do tlače a vytvorte si konkurenčnú výhodu v gastronomickej a hotelovej oblasti.

  Referencie

  referencie

  Spolupráca na úrovni. Od prvého kontaktu až po vyzdvihnutie nákladu, sme vedeli, že sa môžme spoľahnúť. Určite využijeme tieto služby aj nabudúce.

  referencie

  Najväčšia výhoda pre nás bol fakt, že všetky dokončovacie práce vedeli spraviť pod jednou strechou. My sme len zadali objednávku a o nič iné sme sa nemuseli starať.

  referencie

  Tlačoviny prídu vždy starostlivo zabalené. Výroba a dodanie je zakaždým promptné. A naše kalendáre sú vždy v špičkovej kvalite. Nikdy nás ani nenapadla iná tlačiareň.

  VYNIKAJÚCE
  11 recenzií na
  Natália Rybárová
  Natália Rybárová
  2024-03-22
  Pomohli nam s tlacou fotografii, ktore boli vytlacene v super kvalite, pohodlne sme zaparkovali, personal bol velmi mily a ustretovy. Urcite odporucam vyuzit sluzby tejto tlaciarne. Dakujeme
  Tomas Kovary
  Tomas Kovary
  2024-02-03
  Profesionalny pristup 👍🏻
  Peter Hanulik
  Peter Hanulik
  2024-02-01
  viac krat som vyuzil sluzby tejto firmy a bol som skutocne velmi spokojny, boli promtni, rychli, vedeli sa prisposobit nasim poziadavkam a aj cena prijemna a ku vsetkemu nedaleko centra z vynikajucim parkovanim
  Ferenc Török
  Ferenc Török
  2024-02-01
  Propagačný materiál na výstavu som potreboval prevziať v nedeľu pred cestou do Prahy. V SmartPrinte s tým nemali problém.Ďakujem👍
  Bronislava Svrckova
  Bronislava Svrckova
  2024-01-31
  Keď tlačiť knižku tak určite tu! Skvelý servis! Ďakujem.
  František Axamit
  František Axamit
  2024-01-30
  Služby na vysokej úrovni, kvalitná a rýchla tlač, ďakujem!
  Martina Hodurova
  Martina Hodurova
  2024-01-27
  Maximalna spokojnost. Kvalitná práca a výborná komunikácia, ďakujem 😊
  Ivan Chmelar
  Ivan Chmelar
  2024-01-23
  V tomto biznise sa pohybujem už viac ako dve desaťročia a dokážem maximálne oceniť kvalitu a seriózny prístup. SmartPrint má preto u mňa za 5! :)
  Dusan Piskora
  Dusan Piskora
  2024-01-23
  Skvely pristup a kvalita vyhotovenia. Vrelo odporucam.

  100

  priemerný náklad tlače menu lístkov

  Prečo my

  Sme tu pre vás

  • Maximálna ústretovosť voči vaším požiadavkám
  • Dlhoročné skúsenosti v polygrafickom priemysle
  • Najvyššia možná kvalita
  • Profesionalita a spolupráca na úrovni
  • Grafické služby
  • Kompletné in house tlačiarenské služby

  Expresná tlač

  POTREBUJETE POMÔCŤ S TLAČOU?

  Expresne vám vytlačíme vaše dokumenty.
  Denne od 8 do 16 hod.
  Tlač aj na počkanie.
  Kontaktujte nás a overte si stav kapacít.

  Rentabilita tlače

  • Vždy sa snažíme o maximálne zníženie tlačových nákladov.
  • Navrhujeme vám optimálne riešenie tlače so zreteľom na rentabilitu použitých technológií.
  • Bez kompromitácie kvality.

  Čo potrebujete vedieť o tomto produkte?

  Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

   V prípade potreby nás kontaktuje na
   +421 918 344 177
   + 421 911 623 516
   alebo na
   studio@smart-print.sk

   Tlač dokumentov u nás prináša mnohé benefity

   Doprava ZADARMO

   Kontaktujte nás pre možnosti bezplatnej dopravy. Pre dlhodobých zákazníkov poskytujeme dopravu zadarmo.

   Špičková kvalita tlače

   Vysokokvalitná ofsetová tlač alebo špičková digitálna tlač pre nižšie náklady. S nami dosiahnete tie najlepšie tlačové výsledky.

   Spoľahlivá garancia vašej  spokojnosti

   V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme opravené tlačoviny.

   Promptná tlač a finalizácia vašich dokumentov

   K vašej zákazke pristupujeme s maximálnou starostlivosťou nielen v oblasti dosiahnutia tej najvyššej kvality ale aj najnižšej možnej doby dodania. Sme promptní bez zbytočných zdržaní.

   Skúšobný nátlačok

   Potrebujete si byť istý konečným výsledkom? Poskytneme vám skúšobný nátlačok, kde viete skontrolovať všetky dôležité parametre tlače.

   Grafické práce

   Poskytujeme vám komplexné služby grafického štúdia. Či už pripravujete náročné tlačové dáta alebo si prajete skontrolovať finálne podklady. Sme tu pre vás.

   Komplexné knihárske služby InHouse

   Disponujeme skúseným tímom odborníkov v rámci knihárskych a dokončovacích prác. U nás získate konečný vysokokvalitný produkt.

   Naša odbornosť a dlhoročné skúsenosti

   V polygrafickom priemysle pôsobíme viac než dve desaťročia. Hovoria za nás spokojné dlhoročné spolupráce, vysoká lojalita našich kolegov a dosiahnuté polygrafické výzvy, ktoré sme s odbornosťou zvládli.

   Postup zadania tlače

   Máte pripravené tlačové dáta?

   1

   Zaslanie podkladov
   na tlač

   2

   Kontrola podkladov a odsúhlasenie

   3

   Kontrolný test natláčok – ak je vyžiadaný

   4

   Tlač
   dokumentov

   5

   Dodanie
   dokumentov

   Potrebujete pripraviť tlačové dáta?

   1

   Prijatie vašej
   požiadavky

   2

   Spracovanie grafických podkladov naším grafikom

   3

   Vaša kontrola podkladov a odsúhlasenie

   4

   Tlač
   dokumentov

   5

   Dodanie
   dokumentov