Skip to main content
Hľadať

Lacné vizitky

 • Lacné vizitky

  • potrebujete vizitky ale máte obmedzený rozpočet?
 • Jednoduché vizitky

  • stačia vám jednoduché vizitky, ktoré splnia svoj základný účel?
 • Vizitky rýchlo a lacno

  • ponúkame lacné vizitky na základných papieroch
 • Vizitky pre nenáročných

  • jednostranná alebo obojstranná farebná, či čiernobiela potlač bez ďalších úprav
 • Tlač vizitiek na štandardný papier

  • matný 300g alebo lesklý 300g natieraný papier
 • Výroba vizitiek lacno

  • vizitky, ktoré splnia svoj účel a nestoja veľa
CENOVÁ KALKULÁCIA
Vyplňte formulár a cenovú kalkuláciu vám zašleme na email.

  V prípade potreby nás kontaktuje na
  +421 918 344 177
  + 421 911 623 516
  alebo na
  studio@smart-print.sk

  Lacné vizitky

  tlac vizitiek pre advokatov

  Podľa nedávnej štúdie medzi malými a strednými podnikmi, 77% podnikateľov považuje vizitky za kľúčovú súčasť ich marketingovej stratégie. Pre 91% respondentov je prvý dojem získaný z vizitky rozhodujúci pri ich rozhodovaní sa o spolupráci s konkrétnou firmou. Okrem toho 82% ľudí vyhľadá informácie o spoločnosti po prijatí vizitky.

  Vstup do sveta podnikania často vyžaduje nielen odvahu a kreativitu, ale aj schopnosť nechať trvalý dojem. V dnešnej konkurenčnej dobe je kľúčové mať nástroje, ktoré vám pomôžu vyniknúť. Lacné vizitky sa stali neoddeliteľnou súčasťou každého podnikateľa, ponúkajúc vynikajúci spôsob rýchlej a efektívnej komunikácie o vašom podnikaní.

  Prečo by ste mali uvažovať o lacných vizitkách? Mnohí podnikatelia čelia výzve zaujať potenciálnych klientov a urobiť na nich trvalý dojem. Dnešný preplnený trh si vyžaduje viac ako iba kvalitu produktov alebo služieb.

  Je možné získať kvalitné vizitky za rozumné ceny? Lacné vizitky nie sú len cenovo dostupné, ale aj účinné. Poskytujú profesionálny vzhľad a tvoria prvotný dojem, ktorý zostane dlho zapamätaný. Štúdie naznačujú, že 88% ľudí si zapamätá atraktívne navrhnuté vizitky a 63% z nich sa k nim vráti minimálne po dobu 6 mesiacov.

  Lacné vizitky sú vhodné pre rôzne odvetvia podnikania od malých miestnych firiem po veľké korporácie. Môžete ich prispôsobiť svojmu štýlu a potrebám vášho podnikania.
  Pre lacné vizitky sa často využíva bežný kartón alebo plast, avšak pre eleganciu môžete zvoliť aj rôzne špeciálne materiály a povrchovú úpravu. Počet objednávok sa zvyčajne pohybuje v rozmedzí od 100 do 1000 kusov, čo poskytuje dostatočné množstvo pre vaše obchodné stretnutia a podujatia.

  lacne vizitky
  lacne vizitky

  Lacné vizitky, papier matný alebo lesklý 300g

  Cena za tlač vizitiek

  Lacné vizitky : Farebná tlač jednostraná potlač

  50ks
  100ks
  200ks
  500ks

  Lacné vizitky : Farebná tlač obojstranná potlač

  50ks
  100ks
  200ks
  500ks

  Lacné vizitky : Čiernobiela tlač jednostraná potlač

  50ks
  100ks
  200ks
  500ks

  Lacné vizitky : Čiernobiela tlač obojstranná potlač

  50ks
  100ks
  200ks
  500ks

  tlac vizitiek pre advokatov
  lacne vizitky
  • Historický pôvod: Vizitky majú bohatú históriu, ktorá siaha až do 15. storočia v Číne. Vtedy boli používané ako ‚návštevné karty‘ a obsahovali informácie o tom, kto prišiel na návštevu a kedy.
  • Technologický pokrok: S nástupom digitálnej tlače a internetu sa výroba lacných vizitiek stala ešte dostupnejšou. Moderné tlačiarne ponúkajú možnosť rýchleho a cenovo efektívneho tlačenia vizitiek vo vysokom rozlíšení.
  • Ekologické riešenia: S rastúcim dôrazom na udržateľnosť sa na trhu objavujú lacné vizitky vyrobené z recyklovateľných materiálov a s použitím ekologických farieb a atramentov.
  • Personalizácia: Vďaka pokroku v digitálnej tlači sa lacné vizitky stali ešte viac personalizovateľnými. Môžete si vybrať z rôznych dizajnov, farebných schém, typov papiera a povrchových úprav, aby ste dokonale zodpovedali štýlu vášho podnikania.
  • Globálny dosah: Lacné vizitky sú výborným nástrojom pre podnikateľov nielen na miestnej, ale aj na medzinárodnej úrovni. S možnosťou online objednávania a rýchlej medzinárodnej dopravy môžete ľahko získať vizitky z rôznych častí sveta za konkurenčné ceny.

  200

  priemerný náklad tlače vizitiek

  MOŽNOSTI ZUŠĽACHTENIA VIZITIEK

  metalická tlač

  Metalická tlač

  Metalická razba je špeciálna technika v tlači, ktorá umožňuje aplikáciu lesklého kovového efektu na tlačené materiály. Tento proces vytvára atraktívny a luxusný vzhľad, ktorý pritiahne pozornosť a dodáva produktom exkluzívny charakter. Metalická razba sa často využíva na zdôraznenie log, tituliek alebo grafických prvkov na obaloch, vizitkách, pozvánkach a iných špeciálnych tlačených materiáloch. Táto technika pridáva hlboký lesk a kontrast k tlači, čo robí text a grafiku výraznejšími a vizuálne zaujímavejšími.

  emboss slepotlač

  Emboss, deboss, slepotlač

  Slepotlač, emboss alebo deboss dodáva tlačovinám plasticitu a nový rozmer. Používa sa na zvýraznenie dôležitých častí dokumentov a dodáva tlačovinám jedinečný look. Embossing a slepotlač sú špeciálne techniky v grafickom dizajne, ktoré pridávajú textúru a dimenziu tlačeným materiálom. Pri embosingu sa pomocou špeciálnych nástrojov a tlakového procesu vytvára zvýšený reliéfny obrazec alebo text na povrchu papiera.

  UV Lakovanie

  Laminácia

  Laminácia je proces, pri ktorom sa na povrch materiálu aplikuje tenká vrstva plastu s cieľom zabezpečiť ochranu a zvýšiť trvanlivosť. Tento postup sa najčastejšie využíva pri tlačených materiáloch, ako sú brožúry, vizitky, obaly alebo nálepky. Laminácia nie len chráni materiál pred poškodením, ako sú záberné odtlačky, vlhkosť a opotrebovanie, ale tiež zlepšuje estetický vzhľad, dodáva materiálu matný alebo lesklý povrch a zvyšuje jeho odolnosť voči poškriabaniu.

  uv lakovanie

  Parciálny lak, UV lak

  Parciálny lak a UV lakovanie sa používa na zaujímavé zvýraznenie niektorých častí tlačovín, ako napríklad názvy, dôležité heslá, logá alebo obrázky. UV lak poskytuje vysokú odolnosť voči poškriabaniu a opotrebovaniu, čo je ideálne pre povrchy vystavené intenzívnemu používaniu. Parciálny lak sa aplikuje len na vybrané časti povrchu, čím sa vytvárajú atraktívne vizuálne efekty, ktoré zvyšujú estetickú hodnotu tlačovín

  výsek papiera

  Výsek papiera

  Výsek papiera je proces, pri ktorom sa pomocou špeciálnych nožov alebo foriem vyreže papier alebo kartón do požadovaného tvaru. Tento postup sa často využíva v  na výrobu rôznych produktov, ako sú vizitky, obaly, etikety, pohľadnice a reklamné materiály. Výsek umožňuje vytvoriť zložité a presné tvary, ktoré by inak nebolo možné dosiahnuť tradičnými metódami strihania. Vďaka výseku sa zvyšuje estetická hodnota a funkčnosť finálneho produktu.

  tlač bielou

  Tlač bielou

  Tlač bielou je špeciálny druh tlače, ktorý umožňuje aplikáciu bielej farby na tmavé alebo farebné podklady. Tento proces je nevyhnutný pre vytvorenie kontrastných a výrazných grafických prvkov na materiáloch, kde by inak bolo obtiažne alebo nemožné dosiahnuť požadovaný efekt. Biela tlač je obzvlášť užitočná pri tlači na transparentné materiály, kde je potrebné zabezpečiť výrazné a čitateľné obrazy alebo texty.

  VYNIKAJÚCE
  11 recenzií na
  Natália Rybárová
  Natália Rybárová
  2024-03-22
  Pomohli nam s tlacou fotografii, ktore boli vytlacene v super kvalite, pohodlne sme zaparkovali, personal bol velmi mily a ustretovy. Urcite odporucam vyuzit sluzby tejto tlaciarne. Dakujeme
  Tomas Kovary
  Tomas Kovary
  2024-02-03
  Profesionalny pristup 👍🏻
  Peter Hanulik
  Peter Hanulik
  2024-02-01
  viac krat som vyuzil sluzby tejto firmy a bol som skutocne velmi spokojny, boli promtni, rychli, vedeli sa prisposobit nasim poziadavkam a aj cena prijemna a ku vsetkemu nedaleko centra z vynikajucim parkovanim
  Ferenc Török
  Ferenc Török
  2024-02-01
  Propagačný materiál na výstavu som potreboval prevziať v nedeľu pred cestou do Prahy. V SmartPrinte s tým nemali problém.Ďakujem👍
  Bronislava Svrckova
  Bronislava Svrckova
  2024-01-31
  Keď tlačiť knižku tak určite tu! Skvelý servis! Ďakujem.
  František Axamit
  František Axamit
  2024-01-30
  Služby na vysokej úrovni, kvalitná a rýchla tlač, ďakujem!
  Martina Hodurova
  Martina Hodurova
  2024-01-27
  Maximalna spokojnost. Kvalitná práca a výborná komunikácia, ďakujem 😊
  Ivan Chmelar
  Ivan Chmelar
  2024-01-23
  V tomto biznise sa pohybujem už viac ako dve desaťročia a dokážem maximálne oceniť kvalitu a seriózny prístup. SmartPrint má preto u mňa za 5! :)
  Dusan Piskora
  Dusan Piskora
  2024-01-23
  Skvely pristup a kvalita vyhotovenia. Vrelo odporucam.

  Prečo my

  Sme tu pre vás

  • Maximálna ústretovosť voči vaším požiadavkám
  • Dlhoročné skúsenosti v polygrafickom priemysle
  • Najvyššia možná kvalita
  • Profesionalita a spolupráca na úrovni
  • Grafické služby
  • Kompletné in house tlačiarenské služby

  Expresná tlač

  POTREBUJETE POMÔCŤ S TLAČOU?

  Expresne vám vytlačíme vaše dokumenty.
  Denne od 8 do 16 hod.
  Tlač aj na počkanie.
  Kontaktujte nás a overte si stav kapacít.

  Rentabilita tlače

  • Vždy sa snažíme o maximálne zníženie tlačových nákladov.
  • Navrhujeme vám optimálne riešenie tlače so zreteľom na rentabilitu použitých technológií.
  • Bez kompromitácie kvality.

  Čo potrebujete vedieť o tomto produkte?

  Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

   V prípade potreby nás kontaktuje na
   +421 918 344 177
   + 421 911 623 516
   alebo na
   studio@smart-print.sk

   Tlač dokumentov u nás prináša mnohé benefity

   Doprava ZADARMO

   Kontaktujte nás pre možnosti bezplatnej dopravy. Pre dlhodobých zákazníkov poskytujeme dopravu zadarmo.

   Špičková kvalita tlače

   Vysokokvalitná ofsetová tlač alebo špičková digitálna tlač pre nižšie náklady. S nami dosiahnete tie najlepšie tlačové výsledky.

   Spoľahlivá garancia vašej  spokojnosti

   V prípade nespokojnosti s kvalitou tlače vám vrátime peniaze alebo obratom vyhotovíme opravené tlačoviny.

   Promptná tlač a finalizácia vašich dokumentov

   K vašej zákazke pristupujeme s maximálnou starostlivosťou nielen v oblasti dosiahnutia tej najvyššej kvality ale aj najnižšej možnej doby dodania. Sme promptní bez zbytočných zdržaní.

   Skúšobný nátlačok

   Potrebujete si byť istý konečným výsledkom? Poskytneme vám skúšobný nátlačok, kde viete skontrolovať všetky dôležité parametre tlače.

   Grafické práce

   Poskytujeme vám komplexné služby grafického štúdia. Či už pripravujete náročné tlačové dáta alebo si prajete skontrolovať finálne podklady. Sme tu pre vás.

   Komplexné knihárske služby InHouse

   Disponujeme skúseným tímom odborníkov v rámci knihárskych a dokončovacích prác. U nás získate konečný vysokokvalitný produkt.

   Naša odbornosť a dlhoročné skúsenosti

   V polygrafickom priemysle pôsobíme viac než dve desaťročia. Hovoria za nás spokojné dlhoročné spolupráce, vysoká lojalita našich kolegov a dosiahnuté polygrafické výzvy, ktoré sme s odbornosťou zvládli.

   Postup zadania tlače

   Máte pripravené tlačové dáta?

   1

   Zaslanie podkladov
   na tlač

   2

   Kontrola podkladov a odsúhlasenie

   3

   Kontrolný test natláčok – ak je vyžiadaný

   4

   Tlač
   dokumentov

   5

   Dodanie
   dokumentov

   Potrebujete pripraviť tlačové dáta?

   1

   Prijatie vašej
   požiadavky

   2

   Spracovanie grafických podkladov naším grafikom

   3

   Vaša kontrola podkladov a odsúhlasenie

   4

   Tlač
   dokumentov

   5

   Dodanie
   dokumentov